8.5. Vytvoření kolovacího seznamu

A routing list is a list of people who receive the serial before it goes to the shelf. To enable routing lists you want to set your RoutingSerials preference to 'Add'.

Když budete na strance předplatného uvidíte odkaz na levé straně "Vytvořit kolovací seznam" nebo "Upravit kolovací seznam"

Kliknutím na tento odkaz se dostanete do menu na přidání nového kolovacího seznamu.

Odtud můžete kliknout na tlačítko "Přidat příjemce", aby je bylo možné přidávat do kolovacího seznamu. V nabídce, která se zobrazí, můžete filtrovat čtenáře z části jejich jména, jejich knihovny a /nebo kategorie čtenáře.

Kliknutím na 'Přidat' napravo od každého jména se přidá jméno do kolovacího seznamu. Pokud jste si vybrali všechny lidi na seznamu, klikněte na "Zavřít" a budete přesměrováni na kolovací seznam.

Je-li seznam vypadá tak, jak očekáváte, klepněte na tlačítko "Uložit". Dále budete vráceni na náhled kolovacího seznamu. Chcete-li vytisknout seznam klepněte na tlačítko "Uložit a zobrazit náhled kolovacího ústřižku." Tím se otevře verze pro tisk seznamu.

Pokud je natavena předvolba RoutingListAddReserves na ty čtenáře uvedené v kolovacím seznamu, budou automaticky přidáni do seznamu rezervací na tento sešit (číslo).

Chcete-li zobrazit seznam všech kolovacích seznamů konkrétního čtenáře, navštivte záložku Kolovací seznamy v záznamu čtenáře.